מיגון בתים חדשים באמצעות טכנולוגיית ShutterWall

תריס "אור" –  למיגון פתחים עם חיישנים סמויים נגד פריצות.
טכנולוגיית ShutterWall – היא שיטה חדשנית והטובה ביותר למיגון פתחים באמצעות חיישנים המוטמעים באופן סמוי ובלתי נגיש בתוך שלבים ובמסילות סמויות של תריסי גלילה מסוג "אור". מדובר בפטנט רשום, כאשר תהליך ההטמעה נעשה בשלב הייצור, במפעלים מורשים בלבד.

לטכנולוגיה / לשיטה  יש יתרונות מיגון יוצאי דופן ביחס לגלאים.

ShutterWall מאפשרת בקרה תמידית והגנה היקפית מלאה מפני פריצות ביום ובלילה, גם כאשר המשפחה ישנה.

ShutterWall חסינה מאזעקות שווא שנגרמות מכלבים, חתולים, זוחלים, קרני שמש ועוד.

ShutterWall מותקנת בצורה סמויה ואסתטית השומרת על מראה הנכס. החיישנים מוגנים מפגעי מזג האוויר, סמויים ונסתרים מעיני הפורצים, כך שמדובר בהגנה יעילה, בטוחה והטובה ביותר.

ShutterWall מאפשרת למשתמש חיווי אמיתי על מצב התריסים, (פתוח / סגור).  לפיכך, כל בית הופך להיות גם – "בית חכם."

לפניכם דוגמה של תרשים תריס למיגון פתחים באמצעות שבעה חיישנים סמויים נגד פריצות.

בסיס הטכנולוגיה מאפשר שילוב סוגים שונים של חיישנים באופן סמוי להגנה מקסימלית כנגד פריצות. אפשר למגן את התריס (הפתח) באופן יעיל ובטוח גם בפחות חיישנים.

לפניכם תריסי "אור" בעיצוב קלאסי עם חיישנים סמויים נגד פריצות בחלון "באוהאוס" וחלון "אופיס" של חברת קליל.
שומרים על מראה הנכס ועל ערך הנכס. אין צורך בקדיחות ובהתקנת גלאים בצידי החלון. טכנולוגיית ShutterWall שומרת על מראה הנכס וגם על ערך הנכס.
הגנה מקסימלית יעילה ובטוחה החיישנים מוגנים מפגעי מזג האוויר, סמויים ונסתרים מעיני הפורצים. החיישנים חסינים מאזעקות שווא שנגרמות מזוחלים, ציפורים, בעלי חיים ועוד, כך שמדובר בהגנה יעילה בטוחה והטובה ביותר שיש.
מצבים לדריכת מערכת האזעקה טכנולוגיית ShutterWall  מאפשרת הגנה היקפית מלאה ויעילה בכל המצבים, של היום ושל הלילה.
בחורף ובקיץ: במצב רגיל ושגרתי, דיירי הבית מורידים את כל כל התריסים בלחיצה על לחצן, דורכים את מערכת האזעקה ויוצאים מהבית כאשר הבית מוגן. באזורים נבחרים ניתן להשאיר תריסים עם חריצים של שלבי "אור" פתוחים לצורך אוורור.
בסתיו ובאביב: דיירי הבית יכולים לנצל את האקלים הנוח של עונות המעבר ואת יתרונותיו של תריסי "האור" ולהשאיר חלק מהתריסים מורדים וסגורים במצב "אור", למשל, תריסים בחדרי שינה כמו בתמונות. סגירה והורדת התריסים במצב "אור" מאפשרת הצללה נעימה ומעבר של אור ואוויר אל תוך החדרים. במצב זה, דיירי הבית יכולים לדרוך את מערכת האזעקה ולהיות מוגנים.
המצב הזה מתאים במיוחד לדריכת מערכת האזעקה בלילה "במצב בית", כאשר הולכים לישון וגם במצב שהורים משאירים את ילדיהם לבד בבית.
במקרים חריגים, למשל כאשר יש תקלה במנוע של התריס או הפסקת חשמל, המשתמשים יכולים לנטרל באופן זמני את האזור הבעייתי ולדרוך את מערכת האזעקה.

טכנולוגיית ShutterWall מתחברת לכל מערכות האזעקה, למערכות קוויות ולמערכות היברידיות.

המומחיות שלנו היא מיגון בתים אנחנו משווקים ומתקינים מערכות אזעקה קוויות ומערכות אזעקה היברידיות ברמה מקצועית גבוהה. מתכננים וממגנים נכון כל פתח ופתח באמצעות חיישנים (גלאים) מתאימים תוך כדי שמירה על מראה הנכס.
שלב היישום כדי ליישם את המיגון ולשלב את החיישנים נגד פריצות בתוך תריסי הגלילה מסוג "אור" בשלב הבנייה החדשה או השיפוץ.
על המזמין, (הבונה או המשפץ) לבקש מהאדריכל לאפיין את הפרופיל המתאים ברשימת האלומיניום בשלב התכנון. אפשרות נוספת היא לדרוש מקבלן האלומיניום לבצע הכנות מתאימות עם הפרופיל המתאים בשלב השלד ולפני התקנת משקופים עיוורים. המיגון מתאים לכל סוגי החלונות.

אדריכלים מוזמנים להתקשר ולהכיר.

בונים? משפצים? לפרטים נוספים ולהצעת מחיר ניתן להתקשר אלינו בטלפון 077-40-2-40-11 או לפנות דרך אתר האינטרנט, מענה מהיר לכל פנייה.

לחברה מאות לקוחות בכל חלקי הארץ. הלקוחות שלנו זוכים לשירות אדיב, מקצועי ואמין ונהנים מניסיון מקיף של יותר מ – 20 שנות פעילות. אנחנו מבינים במערכות מיגון.

 

נתונים על מכת הפריצות לבתים

מעריב: "בשנת 2019 התרחשו 12,298 פריצות לבתים". כתבה ב- ynet: "פרצו לעשרות בתים בהרצליה, בהם של הדוגמנית נטלי דדון". כתבה ב-ynet: "מכת פריצות בשכונת נווה ים בראשון לציון, לפעמים יש כמה בלילה". כתבה ב – ynet: "גל פריצות לבתים ברחוב קשת בראש העין".

פריצות לבתים צמודי קרקע היא תופעה נרחבת ומפחידה, אף אחד לא רוצה שזרים יחדרו אל המרחב הפרטי שלו, במיוחד כאשר המשפחה/דיירי הבית נמצאים בבית או ישנים.

מכת פריצות לבתים זה לא גזירת גורל. לנו הידע והיכולות למיגון בתים באופן יעיל ובטוח במחירים אטרקטיבים.

למערכות מיגון נוספות יש לעבור לדף הבית.

סרטון הדמיה של טכנולוגיית ShutterWall

עבודות בבנייה פרטית ופרויקטים